fbpx
Põhisisu Vaegnägijaile

Info ja registreerimine 655 6244

Open E 8.00–16.00 T–N 8.00–18.00,  R 8.00–16.00

Info ja registreerimine 655 6244

Open E 8.00–16.00 T–N 8.00–18.00,  R 8.00–16.00

Registreeru veebis
Pane aeg konsultatsioonile!

Silmade ilu heaks!

Öeldakse, et silmad on hinge peegel. Kui teie ilusate silmade ümbrus vajab veidi kohendamist, pidage nõu meie kogenud ja koolitatud silmaarstidega. Pakume oma patsientidele alati parimat ning teeme seda diskreetselt ja maitsekalt.
Tutvu võimalustega

Silmaümbruse iluravi teekond

Konsultatsioon

Konsultatsioon
Kui tunnete, et välimus vajab värskendamist, tulge konsultatsioonile ja peame nõu. Meie kogenud ja koolitatud silmaarst hindab teie tervist ja protseduuridega kaasnevaid riske. Oluline on rääkida sellest, kas põete kroonilisi haigusi ja milliseid ravimeid tarvitate. Teile koostatakse personaalne iluplaan vastavalt teie soovidele ja vajadustele – loomulikult veendudes, et protseduurid ei kahjustaks teie silmade tervist.

Iluprotseduurid

Iluprotseduurid
Turman Silmakliinik on aastaid tegutsenud erakliinik, mille peamine tegevusala on silmahaiguste diagnostika, ravi ja ennetamine, samuti silmakirurgia. Kuna paljud patsiendid avaldasid soovi usaldada meie kätesse lisaks silmade tervisele ka oma silmaümbruse ilu ja loomuliku välimuse säilimine, pakume alates aastast 2017 ka silmaümbruse esteetilise meditsiini protseduure.

Järelkontroll

Järelkontroll
Loomulikult kuulub meie teenuse hulka ka järelkontroll. Konsultatsioonis räägitakse teile kõike juba täpsemalt, samuti on teil võimalik igal tööpäeval meie käest nõu küsida.

Iluprotseduurid

Turman Silmakliinik on erakliinik, mis tegeleb silmahaiguste diagnostika ja raviga ning erinevate taastavate operatsioonide ning protseduuridega. Pakume silmaümbruste iluteenustest järgmisi protseduure:
Silma ülalaugude blefaroplastika

Silma ülalaugude blefaroplastika

Laugude korrigeerimine ehk blefaroplastika on üks kõige enam levinud esteetilise ja funktsionaalse kirurgia protseduure. Ülalaugude korrigeerimine ehk blefaroplastika keskendub kulmude ja ripsmete vahelisele piirkonnale. Vanusega väheneb naha ja nahaaluse koe elastsus, mistõttu nende all olev rasvkude vajub ja ülalaud näivad rasked. Pilk võib tunduda väsinud, mis lisab kohe ka vanust.
Loe lähemalt
Silma alalaugude blefaroplastika

Silma alalaugude blefaroplastika

Alalaugude blefaroplastika fookuses on ripsmete ja põsesarna vaheline piirkond. Alalaugude korrigeerimiseks tehakse sisselõige kas lau siseküljele või vahetult ripsmepiiri alla. Silmakirurg eemaldab lõtvunud ja liigsed koed. Vajadusel toestatakse lihas- ja sidekude ja haav suletakse.
Loe lähemalt
Silmaümbruse laserlihvimine ehk <i>resurfacing</i>

Silmaümbruse laserlihvimine ehk resurfacing

Silmaümbruse laserlihvimine on paljudele tuttav ingliskeelse nimetuse resurfacing järgi. Turman Silmakliinikus tehakse seda protseduuri uue põlvkonna CO2-laseri Lumenis AcuPulse abil, mis võimaldab noorendada ja pinguldada patsiendi silmalaugusid ilma lõikuseta.
Loe lähemalt
Ilusüstid ehk täitesüstid

Ilusüstid ehk täitesüstid

Kui soovite värskendada või taastada oma silmade ümbrust või näo kontuure, kuid operatsioonile minna siiski ei taha, tasub mõelda täitesüstide peale. Täitesüstid ei anna küll sama pikaajalist tulemust nagu kirurgilised protseduurid, kuid muudavad teie välimuse siiski märgatavalt värskemaks ja nooruslikumaks. Tulemused püsivad paarist kuust kuni kahe aastani.
Loe lähemalt
Kaela taastamine CO<sub>2</sub>-laseri abil

Kaela taastamine CO2-laseri abil

Sageli on kael esimene piirkond, kus füüsilise välimuse vananemine välja paistma ja pisut häirima hakkab – seda isegi juhul, kui kasutate kohusetundlikult parimaid kreeme. Abiks võib olla CO2-laserravi, millega on võimalik kaela taastada, lihvida, uuendada ja värskendada.
Loe lähemalt
Pisioperatsioonid

Pisioperatsioonid

Aeg-ajalt teevad meie patsientidele muret halaasionid ja hordeoolid ehk raheterad ja odraivad. Tegemist on laugude rasunäärmete ummistustega, mis üldjuhul paranevad soojade kompresside, paikse massaaži ja salviga määrimise abil. Mõnikord aga sellest ei piisa ja siis tuleb moodustise eemaldamiseks teha paikse tuimastusega operatsioon.
Loe lähemalt
Geneo X näohooldused

Geneo X näohooldused

Geneo X hooldused sisaldavad rohkesti looduslikke koostisosi ja võimsaid toimeaineid, mis vastavad kõigile naha vajadustele. Geneo X pakub kiireid ja kauakestvaid tulemusi – igale vanusele, igale nahatüübile ja igal aastaajal.
Loe lähemalt

Esteetilised protseduurid uue põlvkonna CO2-laseri abil

AcuPulse CO2 laseri mitmekesised seadistused ja meie arstide oskused võimaldavad protse-duuride toimesügavust, intensiivsust ja kestust täpselt reguleerida. See aitab välistada protseduurijärgsete tüsistuste teket.
<i>Esteetilised protseduurid uue põlvkonna CO2-laseri abil</i>

AcuPulse CO2 laseri protseduurid

Teostame CO2-laseri abil ülalaugude korrigeerimist ehk blefaroplastikat, eemaldame silmalaugudelt ksantelasme, papilloome, arme ja muid healoomulisi moodustisi. Tänu AcuPulse CO2-laseri täpsusele saame patsiendi silmalaugusid noorendada ja pinguldada ilma lõikuseta. Selliseid protseduure nimetatakse miniblefaroplastikaks. CO2-laseriga on võimalik teostada ka laserlihvimist, mida paljud teavad ingliskeelse nimetusega resurfacing. Selle käigus toimub nahakihtide osaline, täpselt programmeeritud soojendamine. Laserkiir tekitab naha sisse mikrovõrgustikuga mustri, mille tulemusena tekivad koonusekujulised mikrokanalid. Naha kahjustatud mikrokanalite taastamiseks hakkavad terved naharakud aktiivselt paljunema, mis stimuleerib elastiini ja kollageeni sünteesi. See omakorda aitab pinguldada nahka, tõstab naha toonust ja elastsust, parandab naha värvi.

4 põhjust, miks jätta silmaümbrus silmakirurgile

1. Kindlustunne

Silmakirurg on saanud spetsiaalse väljaõppe silmalaugude anatoomia ja funktsiooni alal ning samuti silma- ja laugude haiguste diagnoosimiseks. See annab teile kindlustunde, et operatsiooni planeerimisel on esikohal teie heaolu.

2. Tulemus

Kuna silmakirurg on läbinud põhjaliku koolituse kirurgiliste protseduuride teostamises, võite olla kindel, et tulemus jääb korrektne ja loomulik.

3. Hilisem tugi

Silmakirurg vaatab teie silmad ja laud üle ka pärast operatsiooni, et välistada võimalikud komplikatsioonid. Vajaduse korral oskab silmakirurg neid komplikatsioone ravida.

4. Kvaliteet

Silmad on teie kõige kallim vara ja seetõttu on ülioluline kõigi silmaga seotud protseduuride kvaliteet. Usaldage oma silmalaugude kohendamine ainult neile, kellel on olemas selleks vajalikud teadmised ja oskused.

Kogenud arstid ja spetsialistid

Meie eesmärk on pakkuda tippkvaliteeti. Oleme end täiendanud ja koolitanud Euroopa oma ala parimate spetsialistide juures Londonis, Barcelonas, Peterburis, Riias ja mujal.
“When you understand everything better your eye is more able to see what your brain has understood. Your hand is more able to do what eyes see and brain knows.”
Meie konsultant Dr Lakhdar Belhaouari

Konsultandid

Dr Lakhdar Belhaouari

Dr Lakhdar Belhaouari

On tuntud ilukirurg ja koolitaja, kes peab praegu erapraksist Prantsusmaal Toulouse’is. Varem on ta juhtinud Toulouse’i ülikooli plastilise, taastava ja esteetilise kirurgia ning näo- ja lõualuukirurgia kliinikut. Dr Belhaouari tegeleb esteetilise kirurgiaga selle kõige laiemas tähenduses, aga tema erialaks on ka mitteinvasiivne iluravi: täitesüstid, piiling, laserravi jm. Dr Belhaouari on avaldanud kaks raamatut ning rohkesti artikleid esteetilise kirurgia teemadel.
Dr Luz María Vasquez

Dr Luz María Vasquez

On spetsialiseerunud okuloplastikale ja orbitaalkirurgiale. Dr Luz María Vasquez omandas meditsiinikraadi Universidad Pontificia Bolivarianas ja lõpetas residentuuri Colombias, Medellinis asuvas CESi ülikoolis. 2011. aastast töötab ta konsultandina Institut de Microcirurgia Ocularis Barcelonas, oftalmoloogilise plastilise- ja orbitaalkirurgia osakonnas. Dr Vasquez on avaldanud mitmeid teadusartikleid riiklikes ja rahvusvahelistes meditsiiniajakirjades.
Dr Melissa Toyos

Dr Melissa Toyos

On Toyos Silmakliiniku üks asutajatest. Koos oma abikaasa Rolando Toyosega omamavad nad mitmeid silmakliinikuid Nashvillis, New Yorgis, Menphises ja teistes USA linnades. Kliinikutes teostatakse silmahaiguste konservatiivset ja kirurgilist ravi. Lisaks on Dr Melissa Toyos okuloplastika kirurg. Seekord oli meie täiendkoolituse rõhuasetus ilukirurgial. Kuulati loengut Dr Toyose kogemustest ja teostati meie kolleegidega ühiselt ka operatsioone. Põhiline rõhuasetus oli CO2-laseri kasutamisel.

Meie iluteenuste meeskond

Hästi oluline on ka leida selline arst ja iluravi spetsialist, kes teile sobib, keda usaldate ja kelle kätes tunnete end mugavalt ja kindlalt. See on meie motoks.
<i>Meie iluteenuste meeskond</i>
Vasakult paremale: Pille Tein, Aive Vahtramäe, Ülle Sadu, Margarita Rebrov, Krista Turman, Aleksandra Nipadistova, Luz María Vasquez, Reili Rebane

Tehnoloogia

Kasutame nii iluprotseduuride kui raviprotseduuride jaoks kõrgeima kvaliteediga tehnoloogiat, mida on kliiniliselt uuritud ja mis käib ajaga kaasas. Nii on meie tehnikapark ka üks naaberriikide uuemaid.
Lumenis OptiLight IPL-aparaat

Lumenis OptiLight IPL-aparaat

Innovaatiline OptiLight on ainuke IPL-aparaat, mis on loodud spetsiaalselt kuivade silmade raviks ja mille on heaks kiitnud ka FDA (USA Toidu- ja Ravimiamet). Aparaadiga saame ravida kuiva silma, odraiva, rahetera ja lisaks kuivade silmadega kaasnevat rosaatseat ja aknet näonahal. OptiLightiga teostatav IPL-protseduur noorendab näonahka, vähendab põletikunähte ja pigmendilaike näol, aktiveerib launäärmete tööd, parandab pisarate kvaliteeti ja vähendab kuiva silma kaebusi.
CO<sub>2</sub>-laser Lumenis AcuPulse

CO2-laser Lumenis AcuPulse

Uue põlvkonna CO2-laser Lumenis AcuPulse on paljude funktsioonide ja kasutusvõimalustega aparaat, mille abil teostame ülalaugude korrigeerimist ehk blefaroplastikat, eemaldame silmalaugudelt ksantelasme, papilloome, arme ja muid healoomulisi moodustisi. CO2-laser võimaldab meil pakkuda nii kirurgilisi kui ka mittekirurgilisi esteetilisi protseduure silmaümbruse ja kogu näo noorendamiseks.
Geneo X

Geneo X

Geneo X on murranguline näohooldussüsteem, mis hõlmab nelja võimsat tehnoloogiat: OxyGeneo, TriPollar RF, ESA ja ultraheli. Iga tehnoloogiat saab kasutada eraldi, et rakendada parimal viisil selle eripära. Samuti saab neid võimalusi kombineerida.
OPMI Lumera 700 Zeiss

OPMI Lumera 700 Zeiss

Lumera 700 Zeiss on kirurgiline mikroskoop iga oftalmoloogilise eriala jaoks. Mikroskoobiga saab teostada markeriteta IOL-i joondust ja integreeritud intraoperatiivset OCT3-kuvamist.
Operatsioonilamp RIMSA

Operatsioonilamp RIMSA

Tulge konsultatsioonile!

Arutame koos, mida me teie silmade ilu ja tervise heaks teha saame. Aja kokkuleppimiseks helistage 5341 3428, kirjutage ilu@silmaarstid.ee või esitage oma kontaktisoov alljärgnevas vormis ja võtame Sinuga ise ühendust!