fbpx
Põhisisu Vaegnägijaile

Info ja registreerimine 655 6244

Open E 8.00–16.00 T–N 8.00–18.00,  R 8.00–16.00

Info ja registreerimine 655 6244

Open E 8.00–16.00 T–N 8.00–18.00,  R 8.00–16.00

Registreeru veebis
Soovitused

Nõuanded

Meile tulles võite olla kindlad, et toredad ja abivalmis registraatorid aitavad lahendada kõiki probleeme ja hätta ei jäeta kedagi. Loodetavasti kaovad ärevus ja pinge ainuüksi nende inimeste sooja naeratust nähes. Mida teha siis, kui peate arvatust kauem ootama ja ärevustunne ei kipu kusagile kaduma? Arvame, et igaks juhuks tunduvalt varem kohale tulla pole mõtet – ootajale tundub aeg alati liiga pikk ja lastel hakkab kiiresti igav. Kui aga siiski juhtub, et jõuate meie juurde enne õiget aega, pakume Teile siinkohal rahustamiseks järgmisi nippe:

  1. Hingake rahulikult läbi nina sisse ja suruge õhk suu kaudu välja. Sooritage harjutust vähemalt 5 minutit ja soovi korral tehke seda õues.
  2. Abi võib saada vedeliku joomisest – soojast või külmast, magusast või hapust, see on individuaalne.
  3. Silmitsege teisi “kaaskannatajaid” – võib-olla mõni neist just ootab seda, et saaks kellegagi juttu puhuda, ja siis lendab aeg ruttu.
  4. Meie aparaadid võivad tunduda aukartustäratavad, aga tegelikult teevad nad oma tööd kiiresti, täpselt, mugavalt ja valutult – ikka patsiendi heaolu silmas pidades.
  5. Kogu meie personali jaoks olete Teie alati oodatud ja meie tahame Teid kogu südamest aidata.
  6. Arsti juurest lahkudes on Teie süda kindlasti rahulikum, sest jagatud mure on pool muret ja allesjäänu ravimisel aitavad Teid meie parimad spetsialistid.
  7. Tõotage endale, et kui see kõik ükskord läbi saab, lähete kohe ja premeerite end millegi meeldivaga. NB! Lubatud on kõik!