Põhisisu Vaegnägijaile

Info ja registratuur 655 6244

Avatud E-K 8.00-19.00, N 8.00-18.00, R 8.00-16.00

Info ja registratuur 655 6244

Avatud E-K 8.00-19.00, N 8.00-18.00, R 8.00-16.00

Registreeru veebis

Turman Silmakliinik Järvel

Vaata ka:

2021.aasta kevad toob meile rõõmsa alguse – oleme uues kohas avaramate ja paindlikumate võimalustega. Aga endiselt on meil teie jaoks piisavalt aega, sest just siin ootab teid TEIE OMA ARST. Meie jaoks on alati oluline kvaliteetne ja professionaalne teenus. Personaalse lähenemise väärtustamiseks kannab kliinik 2021. aprillist selle asutaja – (Krista) Turmani nime.

Ülevaade

17

aastat kogemust

Silmakliinik alustas eraldi asutusena 1.veebruaril 2004.a.

24 000

külastust aastas

Keskmiselt teenindame kuus 2000 patsienti, kuid sellegipoolest hoiame järjekorrad võimalikult lühikesed. Meil on eraldi registreerimistelefonid nii erakorraliseks abiks kui süsti- ja diabeedihaigetele.

30%

patsientidest naaberriikidest

Tänu kompetentsetele arstidele ja mõistlikele hindadele hinnatakse meid ka naabrite juures. Kliinikusse on leidnud tee inimesed Soomest, Lätist, Leedust, Venemaalt, Eestis resideeruvatest välisesindustest ja paljud Eestis elavad ning töötavad välismaalased.

10 500

diagnostilist uuringut aastas

2021.aastal tegime kokku 10 691 uuringut, sealhulgas diabeedi-, angiograafia-, galukoomi-, AMD- ehk kollatähni uuringud (vt. täpsemalt uuringud)

6000

silmasüsti aastas

Silmasüstide vajadus näitab aastatega kasvutrendi. Neid teostav Anna Jaroslavtseva on Moorfieldi, Leedsi ja Tallinna silmakliinikus väljaõppe saanud kogenud spetsialist.

13

arsti

Meil töötavad kogemustega silmaarstid, kes on lisaks spetsialiseerunud oma kitsamale erialale. Nii võib patsient olla kindel, et satub just talle vajaliku ja eriala vaieldamatu professionaali headesse kätesse.

3

lastearsti

Pisikeste patsientide silmatervise eest hoolitsevad kogenud, kannatlikud ja rõõmsameelsed lastearstid.

6

optometristi

Kliinikus töötavad optometristid kõrvuti silmaarstidega, kus nad peale kõige prillidega seonduva teostavad ka silmauuringuid. Tänu lisakoolitusele ja praktikale on nad meie arstide lähimad ja parimad abilised.

8

medõde

Oftalmoloogia- ehk silmaõdede roll silmaarsti abilisena on muutunud järjest olulisemaks. Tema kontrollib Teie nägemist, mõõdab silmarõhku, teeb teste ja uuringuid. Meie silmakliiniku õed on saanud spetsiaalse väljaõppe, et Teile nõu anda ja Teie ravi jälgida.

6

registraatorit

Registraatorid on valmis vastama teie kõigile küsimustele ja leidma vastuvõtuks sobivaima aja, et juba vastuvõtule end kirja pannes jõuaksite just teile vajaliku spetsialistini. Nii saame hoida järjekorrad võimalikult lühikestena.

6

rahvusvahelist konsultanti

Keerulisemate juhtumite diagnoosimisel ja ravis on sageli vaja ka nn “teist arvamust”. Briti, Saksa, Iisraeli ja Prantsuse kolleegid on konsultantidena meie jaoks hindamatud. Lisaks igapäevasele ravitööle teevad nad meile ka lisakoolitusi.

Pidevad

koolitused

Tänapäeval on arsti jaoks ülioluline olla kursis teaduse viimaste saavutusetga ja olulisemaga sinu kitsamas valdkonnas. Oleme osalenud olulisematel rahvusvahelistel konverentsidel ja koolitustel.

Ringkäik

Registratuur1 / 7

Valvekliinik2 / 7

Süstituba3 / 7

Operatsioonituba4 / 7

AMD keskus5 / 7

Angiograafia6 / 7

Laserravi7 / 7

Eelmine Järgmine