fbpx
Põhisisu Vaegnägijaile

Info ja registreerimine 655 6244

Open E 8.00–16.00 T–N 8.00–18.00,  R 8.00–16.00

Info ja registreerimine 655 6244

Open E 8.00–16.00 T–N 8.00–18.00,  R 8.00–16.00

Registreeru veebis

Turman Silmakliinik Järvel

Vaata ka:

2021. aasta kevad toob meile rõõmsa alguse – töötame uues kohas, kus on avaramad ja paindlikumad võimalused. Aga endiselt on meil teie jaoks piisavalt aega, sest just siin ootab teid TEIE OMA ARST. Meie jaoks on alati oluline kvaliteetne ja professionaalne teenus. Personaalse lähenemise väärtustamiseks kannab kliinik 2021. aprillist selle asutaja (Krista) Turmani nime.

Ülevaade

20

aastat kogemusi

Silmakliinik alustas eraldi asutusena 1. veebruaril 2004.

16

arsti

Meil töötavad kogemustega silmaarstid, kes on igaüks spetsialiseerunud ka kitsamale erialale. Nii võib patsient olla kindel, et satub just talle vajaliku spetsialisti ja vaieldamatu professionaali headesse kätesse.

2

lastearsti

Pisikeste patsientide silmatervise eest hoolitsevad kogenud, kannatlikud ja rõõmsameelsed lastearstid.

6

optometristi

Kliinikus töötavad optometristid kõrvuti silmaarstidega. Peale kõige prillidega seonduva teostavad optometristid ka silmauuringuid. Tänu lisakoolitusele ja praktikale on nad meie arstide lähimad ja parimad abilised.

8

silmaõde

Oftalmoloogia- ehk silmaõdede roll silmaarsti abilisena on muutunud järjest olulisemaks. Silmaõde kontrollib Teie nägemist, mõõdab silmarõhku, teeb teste ja uuringuid. Meie silmakliiniku õed on saanud spetsiaalse väljaõppe, et Teile nõu anda ja Teie ravi jälgida.

6

rahvusvahelist konsultanti

Keerulisemate juhtumite diagnoosimisel ja ravis on sageli vaja ka nn „teist arvamust”. Briti, Saksa, Iisraeli ja Prantsuse kolleegid on konsultantidena meie jaoks hindamatud. Lisaks igapäevasele ravitööle teevad nad meile ka koolitusi.

6

silmakabineti assistenti

Assistendid on valmis vastama kõigile küsimustele ja leidma vastuvõtuks sobivaima aja, et juba end vastuvõtule kirja pannes jõuaksite just Teile vajaliku spetsialistini. Nii saame hoida järjekorrad võimalikult lühikesena.

Pidevad

koolitused

Arsti jaoks on ülioluline olla kursis teaduse viimaste saavutustega ja oma valdkonna olulisemate uudistega. Meie arstid osalevad tihti rahvusvahelistel konverentsidel ja koolitustel.

30%

patsientidest naaberriikidest

Tänu kompetentsetele arstidele ja mõistlikele hindadele hinnatakse meid ka naabrite juures. Kliinikusse on leidnud tee inimesed Soomest, Lätist, Leedust, Venemaalt, Eestis resideeruvatest välisesindustest ja paljud Eestis elavad ning töötavad välismaalased.

Ringkäik

Registratuur1 / 7

Valvekliinik2 / 7

Süstituba3 / 7

Operatsioonituba4 / 7

AMD keskus5 / 7

Angiograafia6 / 7

Laserravi7 / 7

Eelmine Järgmine