Põhisisu Vaegnägijaile

Info ja registratuur 655 6244

Avatud E-K 8.00-19.00, N 8.00-18.00, R 8.00-16.00

Info ja registratuur 655 6244

Avatud E-K 8.00-19.00, N 8.00-18.00, R 8.00-16.00

Registreeru veebis

Väliskonsultandid

Dr Martin McKibbin

töötab konsultant-oftalmoloogina St. Jamesi ülikooli haiglas Inglismaal Leedsis. Euroopa tippude hulka kuuluva silmaarsti põhiline tegevusala on silma võrkkesta ehk reetina haigused ning kollatähni ealine degeneratsioon. Dr McKibbin on juhtinud paljusid uurimistöid, mis käsitlevad silma võrkkesta haigusi. Aina enam huvitavad dr McKibbinit ka nende haiguste seosed geneetikaga, sest tema sõnul muutuvad geneetilised uuringud silmaarstidele üha tähtsamaks.

Dr Manfred Zierhut

on Saksamaa Tübingeni ülikooli silmakliiniku professor. Tema põhilised töösuunad teaduses ja praktikas on eksperimentaalne immunoloogia, nii silmasisesed kui ka -välised põletikud (eriti uveiit, konjunktiviit ja keratiit), allergiad ning kuiva silma probleemid. Dr Zierhut on avaldanud üle saja teadusartikli ja pidanud rohkem kui 600 loengut.

Dr Adam Booth

on Inglismaa silmaarst, kelle kitsamaks erialaks on glaukoomiuuringud. Ta on õppinud Inglismaal Yorkshire’is ja Leedsis ning California ülikooli juures San Franciscos USAs. 2003. aastal asus dr Booth tööle Plymouthis Kuninglikus Silmahaiglas (Royal Eye Infirmary), kus ta on praegu ametis glaukoomiosakonna juhatajana. Lisaks töötab dr Booth Peninsula meditsiinikoolis ja Plymouthi ülikoolis.

Dr Lakhdar Belhaouari

on tuntud ilukirurg ja koolitaja, kes peab praegu erapraksist Prantsusmaal Toulouse’is. Varem on ta juhtinud Toulouse’i ülikooli plastilise, taastava ja esteetilise kirurgia ning näo- ja lõualuukirurgia kliinikut. Dr Belhaouari tegeleb esteetilise kirurgiaga selle kõige laiemas tähenduses, aga tema erialaks on ka mitteinvasiivne iluravi: Botox ja muud täitesüstid, piiling, laserravi jm. Dr Belhaouari on avaldanud kaks raamatut ning rohkesti artikleid esteetilise kirurgia teemadel.

Dr EthanPriel

on Isrealis asuva MOR Instituudi oftalmoloogia osakonna asutaja ja juht. Ta on pühendanud suurema osa oma karjäärist oftalmoogilise pildi tehnika õppimisele, arendamisele ja täiustamisele. Dr. Priel´il on eriline anne õpetada ja meil on olnud õnne sellest osa saada praegu küll ainult webinaride kaudu, aga ta on alati valmis meie patentidel tehtud uuringuid analüüsima ja head nõu andma.

Dr Martin Long

on Heidelberg Engineerings´ koolituskeskuse juht. Erialalt on ta silmaarst, kelle eriline kirg on kuvada silma eri osi ja selle abil diagnoosida haigusi. Meie koostöö algas 2016. aastal. Juba 2017 korraldasime meil üheskoos töötoa Spectralis testide tegemisest ja piltide analüüsimisest. Praegu oleme olude sunnil jätkanud oma koolitusi webinaride teel. Kui igapäevatöös tekib raskusi mõne patsiendi haiguse diagnoosimisega, siis on Dr. Martin Long koos oma sõprade-kolleegidega alati valmis meid aitama.