Blogi

Dr. Elena Metsallik on tagasi püsivalt Turman Silmakliinikus

Meil on rõõm teatada, et meie kõrgelt hinnatud silmaarst dr. Elena Metsallik on naasnud püsivalt tagasi tööle meie silmakliinikusse! Pärast paariaastast töötamist Helsingi ülikooli silmakliinikus on dr. Metsallik taas tagasi püsivalt meie meeskonnas, valmis pakkuma oma laialdasi teadmisi ja oskusi silmahaiguste ravis ja ennetuses.

Silmaarst Elena Metsallik alustas Turman Silmakliinikus patsientide vastuvõtuga juba 2004. aastal, tuues endaga kaasa põhjaliku erialase ettevalmistuse ja pühendumuse. Aastate jooksul on ta järjepidevalt täiendanud oma oskusi ja teadmisi, mis on andnud olulise panuse meie kliiniku patsientide heaolu ja tervise tagamisse.

Töö Helsingi ülikooli silmakliinikus diabeedi patsientide ja silmapõhja haigustega

Vahepeal töötas dr. Metsallik Soomes, kus viimased kaks aastat veetis Helsingi ülikooli silmakliinikus. Seal keskendus ta peamiselt diabeetikute silmapõhja muutuste ja haiguste ravile, sealhulgas veresoonte trombooside käsitlemisele. Samuti tegeles dr. Metsallik aktiivselt laserraviga ja pakkus patsientidele pidevat järelvalvet. Need kogemused on rikastanud tema kompetentsi ja süvendanud tema erialaseid huvisid.

Kaasaegne tehnoloogia Helsingi ülikooli silmakliinikus ja Turman Silmakliinikus

Helsingi ülikooli silmakliinikus kasutas dr. Elena Metsallik igapäevaselt aparaate, nagu Spectralis OCT ning EazyRet laserit silmapõhja laserraviks.

Spectralis OCT on pilditöötlusplatvorm, mis võimaldab täpset ja detailset silmapõhja skaneerimist, aidates avastada ja jälgida erinevaid silmahaigusi. EazyRet laser, mida kasutatakse silmapõhja laserravis, on tuntud oma efektiivsuse ja patsientide jaoks mugava protseduurikogemuse poolest. Need seadmed on kasutusel ka Turman Silmakliinikus, võimaldades meil pakkuda patsientidele kaasaegseid ja kõrgekvaliteedilisi ravivõimalusi.

Dr. Metsalliku erialased huvid: ealine maakuli degeneratsioon, silmapõhja haigused ja diabeetiline retinopaatia

Tagasi Tallinnas silmakliinikus olles võtab silmaarst Elena Metsallik vastu patsiente kõikide kaebustega. Tema isiklik erialane huvi on siiani suunatud ealise maakuli degeneratsiooni ehk kollatähni, silmapõhja haiguste ja diabeetilise retinopaatia kujunemise ja ravi valdkonda. Tema laialdased keeleoskused – eesti, vene ja soome keel – võimaldavad tal suhelda ja aidata erineva taustaga patsiente, pakkudes neile kõrgetasemelist ja individuaalset lähenemist.

Dr. Metsallik toob meie silmakliinikusse endaga kaasa väärtuslikud kogemused ja sügava pühendumuse oma erialale. Turman Silmakliinik ja meie patsiendid on saanud tagasi silmapaistva spetsialisti, kelle professionaalsus ja hoolivus jätkavad panustamast meie eesmärki pakkuda tipptasemel silmaravi kõigile.

Registreeru silmaarst dr. Elena Metsalliku vastuvõtule

Dr. Elena Metsalliku vastuvõtule registreerumiseks: