Blogi

Ilukirurgia täiendkoolitus – külas konsultant dr. Melissa Toyos (USA)

05.01.2024 külastas meie silmakliinikut väliskonsultant dr. Melissa Toyos – Toyos Silmakliiniku üks asutajatest. Koos oma abikaasa dr. Rolando Toyosega omavavad nad mitmeid silmakliinikuid Nashville'is, New Yorgis, Memphises ja teistes USA linnades.

Dr. Melissa Toyos – üks Toyos Silmakliiniku asutajatest

Toyos kliinikutes teostatakse silmahaiguste konservatiivset ja kirurgilist ravi. Dr. Melissa Toyos on spetsialiseerunud kataraktioperatsioonidele, glaukoomile ning näo kosmeetilistele protseduuridele. Lisaks on dr. Toyos ka okuloplastika kirurg.

Dr. Toyos omab laialdaselt kogemusi näo noorendamisprotseduuride osas, s. h. laserid, täitesüstid, botox ning silmalaukirurgia ehk blefaroplastika.

Ilukirurgia alane koolituspäev dr. Toyosega

Seekord oligi meie täiendkoolituse rõhuasetus ilukirurgial. Kuulati loengut dr. Toyose kogemustest ja teostati meie kolleegidega ühiselt ka operatsioone.

Koolituse põhiline rõhuasetus oli CO2 laseri kasutamisel, lisaks koolitasime end täiendavalt botoks süstide ja IPL-ravi aladel. Käsitlesime ka üla- ja alalau blefaroplastika, CO2 laseri resurfacing protseduuride ning erinevate täitesüstide teemasid.