Blogi

Turman Silmakliinikusse on tagasi tööle asunud dr Rait Parmann

Turman Silmakliinikusse naasis silmaarstina tööle dr Rait Parmann. Loe blogipostitusest lähemalt dr Parmanni rahvusvahelise kogemuse kohta ning tutvu arsti lähtumistest silmaravis.

rait parmann

Teadustöö Columbia Ülikooli silmakliinikus Ameerika Ühendriikides

Dr Rait Parmann töötas meie juures aastatel 2016–2019, mille järel suundus ta neljaks aastaks teadustööle Columbia Ülikooli Silmakliinikusse New Yorgis. Professor Janet Sparrow' teadusgrupis tegeles ta valdavalt pärilike silmapõhja haiguste uurimise ja piltdiagnostika tõlgendamise edasiarendamisega.

Tema igapäevaseks töövahendiks oli Spectralise pilditöötlusplatvorm, mis on ka meie kliiniku põhiline diagnostikaaparaat silmapõhjahaiguste tuvastamisel, jälgimisel ja ravimisel. Pärilike silmapõhja haiguste täpseks diagnoosimiseks kasutatakse tänapäeval geeniteste, mida meie kliinik pakub koostöös teiste geneetilisi teste tegevate ettevõtetega. Geenitestide jaoks on vajalik arsti vastuvõtt.

Erialane huvi ning põhimõtted silmaravis

Kuigi dr.Parmanni erialane huvi on suunatud erinevate silmapõhja haiguste diagnoosimisele ja ravile, võib tema vastuvõtule pöörduda kõigi silmapoolsete probleemidega.

Ta peab tähtsaks patsientide harimist ja teadlikkuse tõstmist oma silmade tervise osas ja usub siiralt, et rahulik arsti poolne seletamine ja patsienti kaasav käsitlemine tagavad parima võimaliku ravitulemuse.

Tule dr Parmanni konsultatsioonile

Omades põhjalikku kliinilist ja teadusalast kogemust, suudab ta leida lahenduse enamikele teie silmi puudutavatel muredele. Ning kui mõni küsimus jääbki vastuseta, on meie kliinikus võimalik koheselt konsulteerida paljude eri spetsiifikaga kolleegidega, kes meeskonnana jõuavad ka keerukamate juhtumite lahenduseni.

Registreeru dr Parmanni vastuvõtule: