Blogi

Uue põlvkonna CO2 laser ja silmaümbruse esteetilised protseduurid

CO2-laser

Uue põlvkonna CO2-laser Lumenis AcuPulse

Detsembris 2022 lisandusid meie kliiniku esteetiliste teenuste nimekirja laserprotseduurid. Nendeks protseduurideks on meie kliinikus kasutusel uue põlvkonna CO2-laser Lumenis AcuPulse, millel on mitmekesised funktsioonid ja kasutusvõimalused.

Meie teostame CO2-laseri abil ülalaugude korrigeerimist ehk blefaroplastikat, eemaldame silmalaugudelt ksantelasme, papilloome, arme ja muid healoomulisi moodustisi. Pakume nii kirurgilisi kui ka mittekirurgilisi esteetilisi protseduure silmaümbruse ja kogu näo noorendamiseks.

Tänu CO2-laser AcuPulse'i täpsusele saame patsiendi silmalaugusid noorendada ja pinguldada ilma lõikuseta. Selliseid protseduure nimetatakse miniblefaroplastikaks. CO2-laser võimaldab teostada ka laserlihvimist, mida paljud teavad ingliskeelse nimetusega resurfacing. Selle käigus toimub nahakihtide osaline, täpselt programmeeritud soojendamine.

Kuidas laserprotseduurid töötavad?

Laserkiir tekitab naha sisse mikrovõrgustikuga mustri, mille tulemusena tekivad koonusekujulised mikrokanalid. Naha kahjustatud mikrokanalite taastamiseks hakkavad terved naharakud aktiivselt paljunema, mis stimuleerib elastiini ja kollageeni sünteesi. See omakorda aitab pinguldada nahka, tõstab naha toonust ja elastsust, parandab naha värvi.

Laseri mitmekesised seadistused ja meie arstide oskused võimaldavad protseduuride toimesügavust, intensiivsust ja kestust täpselt reguleerida. See aitab välistada protseduurijärgsete tüsistuste teket.

CO2-laseri iluprotseduurid Turman Silmakliinikus

Registreeru konsultatsioonile

Meie arstidel on esteetilises meditsiinis pikaajalised kogemused. CO2-laseriga töötamise alal on meie arstid läbinud põhjaliku teoreetilise ja praktilise koolituse kogenud okuloplastikakirurgi dr Luz Maria Vasqueze käe all.

Turman Silmakliinik asub Tallinnas – Järve 2, torn 2, III korrus. Registreeru konsultatsioonile juba täna, telefonil 5341 3428 või kirjutades ilu@silmaarstid.ee!

Vaata enne-pärast fotosid Lumenise lehelt

Protseduuride hinnakirja näed siit